O NAS     SPRAWIEDLIWY HANDEL     KONTAKT
> O nas
                  Produkty Fair Trade
                  Producenci
                  Certyfikacja
                  Linki
                  E-sklep
                  Sprzedaż dla firm
                  Materiały promocyjne


O nas

Miło nam gościć Państwa na naszej stronie. Oficjalnie rozpoczęliśmy działalność w pierwszych dniach roku 2011, zawsze jest jakiś początek,
jakiś nowy etap, ale ten tak naprawdę rozpoczął się kilka lat temu.

Szukałam i ciągle szukam "zdrowia" głównie dla siebie, ale i dla swoich najbliższych. Droga do "zdrowia" to dobrych kilka lat mojej pracy nad sobą,
ale to też wysiłek innych ludzi - moich przewodników, którzy zmienili moje patrzenie na świat, sposób odżywiania , medycynę wschodnią, itd.
Od kilku lat codziennie starannie wybieram produkty, które wpływają na życie (a szczególnie zdrowie) moje i mojej rodziny. Stosuję Kuchnie Pięciu Przemian, piekę własny chleb, kupuje jajka w gospodarstwie obok,
używam ciemnej mąki, brązowego ryżu, wszystkie wypieki słodzę syropem z agawy lub fruktozą…… i można by tak długo wymieniać co robię dla zdrowia. Gdzieś po drodze zostałam wegetarianką i bardzo mi z tym dobrze.

Od dłuższego czasu szukaliśmy (ja i mąż) produktów do dystrybucji, które byłyby zgodne z naszymi potrzebami. Zdecydowaliśmy, że będą to produkty Sprawiedliwego Handlu i tak staliśmy się Biosprawiedliwi.

Wspólnie z naszym partnerem - austriacką organizacją EZA, a przede wszystkim z naszymi klientami wcielamy w życie zasady Sprawiedliwego Handlu. Mamy świadomość, że przed nami dużo, ale jakże pasjonującej pracy, dlatego wszystkich Państwa zapraszamy do działania w sferze Fair Trade.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu szeroką ofertę produktów wytworzonych z poszanowaniem ludzi i środowiska.

Za każdym produktem /nie tylko fair trade/ stoi żywy człowiek, taki jak my, szanujmy ludzi tak jak szanujemy samych siebie.

Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy bio, kawiarnie, firmy, organizacje pozarządowe i wszystkich innych potencjalnych klientów zainteresowanych tematem Sprawiedliwego Handlu.

pozdrawiam,

Monika Stalony